Komunikat dotyczący potencjalnych problemów z ładowaniem plików GML z bieżącego sezonu 2024 w aplikacji Wirtualne Gospodarstwo

Informujemy o potencjalnych problemach z ładowaniem plików GML...

Na zdjęciu człowiek który trzyma się słupa porywany przez wichurę

Komunikat dotyczący potencjalnych problemów z pomiarem prędkości wiatru w stacjach meteorologicznych

Informujemy o potencjalnych problemach z dokładnością pomiaru prędkości wiatru w stacjach meteorologicznych....

Dyrektor Jacek Sommerfeld stoi ze Złotym Medalem na scenie targów Polagra Premiery

Prace nad nowymi funkcjonalnościami Wirtualnego Gospodarstwa

Zmiany dotyczą już istniejących funkcjonalności oraz wdrożenie całkiem nowych funkcji…

Dyrektor Jacek Sommerfeld stoi ze Złotym Medalem na scenie targów Polagra Premiery

Podwójne Złoto platformy doradczej eDWIN na targach Polagra Premiery!

Platforma doradcza eDWIN, której pomysłodawcą jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, otrzymała dwa Złote Medale na targach Polagra Premiery. Nagrody są przyznawane produktom wyróżniającym się innowacyjnością przez ekspertów oraz samych konsumentów i uczestników targów.

Grafika ilustracyjna. Na grafice widoczna jest dłoń trzymająca telefon. Obok jest logo eDWIN oraz informacje o platformie doradczej eDWIN.

Platforma doradcza eDWIN ze Złotym Medalem!

Platforma doradcza eDWIN, której pomysłodawcą jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, została nagrodzona Złotym Medalem Grupy Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagroda jest przyznawana produktom wyróżniającym się innowacyjnością w oparciu o autorskie rozwiązana.

Na jasnoszarym tle widoczny jest obrazek telefonu oraz informacje o aplikacji doradczej eDWIN. Na dole są logotypy UE, flaga Polski, logo Polski Cyfrowej oraz logo eDWIN

Rolnicza aplikacja eDWIN całkowicie dostępna. Każdy może z niej skorzystać

Bezpłatna aplikacja eDWIN, która ułatwia codzienną pracę na polu, jest już całkowicie dostępna. Skorzystać mogą z niej zarówno rolnicy, jak i samorządy, instytucje naukowe oraz każdy z nas. Wraz z końcem października uruchomione zostały dwie ostatnie usługi w ramach platformy eDWIN, którymi są „Śledzenie pochodzenia produktów” oraz „Raportowanie zagrożeń”.